Наказ про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів в м. Запоріжжя, зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти.


Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти.


УВАГА!!!!

Шановні батьки майбутніх першокласників, доводимо до Вашого відома порядок зарахування дітей до 1 класу до закладу загальної середньої освіти:

Зарахування до 1 класу до закладу освіти на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

1. копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2 оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3. Документ, що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу освіти, наданий Департаментом реєстраційних послуг (вул. Лахтінська, 10).

Чекаємо на Вас

з 14 травня  до 31 травня  2018 року


Освітня карта Хортицького району