14.09.2018

День здоров'я

14.09.2018 ЗЗОШ №92 відзначила День Здоров’я. Відкриття свята відбулося під час урочистої лінійки, на якій також були представлені творчі номери учнівської самодіяльності. Школярі прийняли участь у веселих змаганнях, спортивних турнірах та квестах. Найкращі були відзначені грамотами та подяками. 

 


07.09.2018

Відкриття спортивного майданчика

У п’ятницю, 07,09,2018, ЗЗОШ  №92 з нагоди дня Працівника фізичної культури та Дня спорту приймала у себе гостей. Учні шкіл Хортицького району зійшлися у дружніх змаганнях з різних видів спорту, найкращі були нагородженні спортивними трофеями.. Свято було сповнене позитивними емоціями та святковим настроєм.

   

   

   

   

 


20 квітня

Єдиний день прибирання території школи

До проведення міського екологічного місячника «Краса Землі моєї» в ЗЗОШ № 92

20 квітня був проведений єдиний день прибирання території школи. Участь взяли  всі учні школи та батьки. Усім дякуємо за добросовісну роботу !!!

 

   

   

   

 


19 квітня

Участь у районному заході «Сокіл - Джура».

Команда ЗЗОШ 92, до складу якої ввійшли  учні 8 - 9 класів, прийняла участь у районному заході «Сокіл - Джура». Команда ЗЗОШ 92 «Вільні люди» у  запеклій боротьбі на конкурсах завдяки підготовці під керівництвом Дмитриченко А.О., Касторної І.О. зайняла 4 місце серед 12 шкіл Хортицького району. Вітаємо з перемогою!

 

 


21 березня

Участь у районному заході «Обери життя»

Команда із учнів 10-А класу взяли участь у районному заході «Обери життя» до дня 100-річчя «Червоного хреста». Команда  «Здоровенькі були» достойно виступила в усіх. Дякуємо за участь у конкурсі!

   


19 березня

Конкурс театральних колективів «Березіль - 2018»

На базі нашої школи відбувся конкурс театральних колективів «Березіль - 2018», участь прийняли учні 6,7,8, класів та виступили з літературно – музичною композицією «Було колись в Україні…». Виносимо подяку керівнику гуртка Федорченко Марині Леонідівні та бажаємо творчої наснаги у наступних виступах!


14 березня

Прапор від воїна АТО

До нашої школи завітало телебачення «ТВ-5 Донбас» з подарунком від нашого випускника та учасника АТО Гірка М.М., який зараз знаходиться в зоні АТО в 46 батальйоні спеціального призначення. Журналісти привезли із зони АТО іменний прапор, виготовлений Миколою. Честь прийняти прапор від воїна була надана учням 8 – А класу, які були підшефними Миколи під час навчання в ЗЗОШ 92. Учні висловили слова подяки та побажали Миколі мирного неба над головою та швидшого повернення до сім’ї.  На цю зустріч також була запрошена Голуб К.М., мати  загиблого в  зоні АТО випускника нашої школи Голуба Олега. Вона передала для Миколи та його побратимів оберіг – ікону.

   


25.01.2018

"Mediaschool 2018"

 Третій раз учні нашої школи приймають участь у міському конкурсі шкільних газет та сайтів. «Mediaschool». У грудні 2017 року вийшов 90-й номер нашого друкованого видання «Шкільне містечко». Нашій газеті уже 9 років. На протязі цього часу наші журналісти приймали участь у конкурсах «Нащадки переможців», «Медіашкола» та «Mediaschool». Призерами І та ІІ міських конкурсів «Mediaschool-2015» та «Mediaschool-2017» стали Баранова Анна (випускниця 2015 року) та Подопригора Анастасія (випускниця 9 класу 2017 року). В цьому році представили свої роботи нові учасники. Їх роботи присвячені рідному місту – Запоріжжя.

   Про Запоріжжя з любовью.

   Шкільна екскурсія. 

   Місто прокидається. 

   Краса на шкільному подвір'ї. 


22.01.2018

Тиждень початкових класів «Великі відкриття маленьких школярів»

У ЗЗОШ№ 92 з 15.01.2018 по 19.01.2018 відбувся тиждень початкових класів «Великі відкриття маленьких школярів». Він розпочався урочистою лінійкою, на якій учні ознайомились  із заходами тижня. Кожен день  тижня проходив під певним гаслом: Дивитись повністю ...

 


Книга «Майбутнє Запорізького краю - талановиті діти»

Я тримаю в руках книгу. Незвичайну книгу. «Майбутнє Запорізького краю - талановиті діти». Вона знайомить читачів з дітьми, в чиїх руках, на думку авторів, майбутнє України. Це непересічні особистості, що досягають завдяки своїй працьовитості незвичайних висот.

Для нас ця книга цінна тим, що в ній згадується і наша школа. Одна зі статей книги присвячена Боєвій Анастасії, учениці 8-A класу. 215 імен, 215 дитячих доль, 215 талантів. І кожен неповторний. Серед них-наша Настя. Товариська, небайдужа, вона мріє про те, щоб бути корисною людям.

Призові місця у ІІ (районному) турі Всеукраїнських олімпіад з української мови, фізики, математики, участь у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах - ось заслуги, які дають право бути названим в числі дітей, які представляють майбутнє нашої країни. І, звичайно ж, досягнення учнів неможливі без допомоги вчителів. Допомагали досягти успіху Н.І.Румянцева, Г.А.Маяцька, І.П.Перова, І.П.Цвіткова.

Українська земля виростила не одне покоління талановитих особистостей. Діти народжені для збереження досвіду батьків і побудови кращого життя. Саме діти зі своїм нестандартним поглядом на старі проблеми можуть змінити світ на краще.

   


Участь у відбірному етапі Чемпіонату а гри «Що? Де? Коли?»серед школярів

17.02.2017 року команда учнів 9-10 класів «Мудра сова» взяла участь у відбірному етапі Чемпіонату а гри «Що? Де? Коли?»серед школярів шкіл Хортицького району у старшій віковій групі і отримала Диплом за ІІІ місце.

Вітаємо наших учнів!

17.02.2017

 


Заняття «Домедична допомога»

16.02.2017 року волонтер БПС «Скіф» Грім Владислав Миколайович провів для учнів 7-А класу заняття «Домедична допомога».

 

16.02.2017


Районний етап конкурсу інтелектуальних змагань «Всезнайки»

15.02.2017 року команда учнів 4-А та 4-Б класів «Оптимісти» взяла участь у районному етапі конкурсу інтелектуальних змагань «Всезнайки» і нагороджена грамотою територіального відділу освіти Хортицького району в номінації «Креативність мислення»

     

15.02.2017


Вітаємо команду 4-А класу, яка зайняла І місце у шкільному турі інтелектуальної гри «Всезнайки»! 

        

Дивитись повністю

 


ЗВІТ

про проведення тижня англійської мови в ЗЗОШ № 92

Похожее изображение

Іноземну мову вивчати зовсім нелегко, але це завдання можна полегшити, якщо зробити навчання цікавим, непередбачуваним та незвичайним. Оволодіння іноземною мовою, а саме англійською, є потребою часу, адже англійська мова є унікальним засобом спілкування між людьми різних національностей. В ході вивчення англійської мови учні знайомляться з традиціями та звичаями народів англомовних країн та переконуються у неповторності власної української культури.

 

З метою удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних вмінь та навичок, етичного виховання, духовного багатства та виховування інтересу до вивчення англійської мови в Запорізькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 92 з 12.12.16 по 16.12.16 було проведено предметний тиждень англійської мови.

Читати звіт повністю


21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

         

http://92school.at.ua/downloads/21_listopada.docx


В рамках проведения мероприятий, посвященных 160-ой годовщине с дня рождения Ивана Франко, в 6-Б классе прошел классный час, посвященный жизни и творчеству украинского Каменяра. 


ГРАФІК ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ У ШКІЛЬНІЙ ЇДАЛЬНІ ЗЗОШ № 92 НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Категорії для харчування за бюджетні кошти.

     


 

14 вересня, середа

Загальношкільні батьківські збори

14 сентября в школе состоялось общешкольное родительское собрание. Директор школы Румянцева Надежда Ивановна сделала краткий отчет по работе школы за 2015-2016 учебный год и наметила приоритетные направления работы в 2016-2017 учебном году. Также выступили гости (представитель ССД и КМСД  Петров В.А.., представители Приват банка, Центра эстетического развития). Кассир школы Логвиненко Юлия Викторовна предоставила отчет по финансовой части.

 


 

2 вересня, п'ятниця

День здоров'я

Протокол проведения Дня здоровья и Олимпийской недели

класс

День здоровья

 

Олимпийская неделя

Квест

1-4

Эстафета 5-8

Футбол 9-11

Газета

5-11

Рисунки 1-4

Теннис 2-11

Спорт

инвент

Классный

час

Сумма баллов

место

 

70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

82 ІV

 

 

 

І

 

 

 

5

ІІІ

 

84  ІІ  

 

 

 

І

 

 

 

3

І

 

78  V

 

 

 

ІІ

Мірош

ніченко Назар

 

 

7

ІV

 

74 VІ

 

 

 

ІІІ

 

 

 

9

V

 

 85 І   

 

 

 

ІІІ

Горді

єнко Аліна

 

 

4

ІІ

 

83  ІІІ     

 

 

 

ІV

 

 

 

7

ІV

 

82  ІV

 

 

 

І

 

 

 

5

ІІІ

 

 

1.13

ІІ

 

45 

I

 

II

IV

 

9

I

 

 

0.56

І

 

30 

II

 

III

IV

 

10

II

 

 

1.41

ІV

 

25  III

 

I

IV

 

11

III

 

 

1.29

ІІІ

 

20  IV

 

IV

IV

 

15

IV

 

 

2.07

IV

 

30

II

 

II

IV

 

12

III

 

 

1.31

II

 

30

II

 

IV

IV

 

12

III

 

 

1.10

I

 

35

I

 

I

I

 

4

I

 

 

1.32

III

 

35

I

 

III

IV

 

11

II

 

 

 

І

45

I

 

II

I

 

5

I

 

 

 

ІІІ

30

II

 

I

IV

 

10

II

10

 

 

 

ІV

30

II

 

I

IV

 

11

III

11

 

 

 

ІІ

30

II

 

IV

IV

 

12

IV

 

 


1 вересня, четвер

День знань

День знаний к нам приходит в начале сентября,
Желаем, чтоб учеба не проходила зря.
Науки твердый чтоб гранит давался вам легко,
Учителя любили, ценили высоко!

Желаем верить и дерзать, учиться и трудиться,
Тогда без двоек и забот учебный год промчится!

 


 

28 червня, вівторок

День Конституції України

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.
Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.
Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.
Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Дана конституція діє і сьогодні.
Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.
Інформація взята на сайті: http://www.dilovamova.com

Трагедия Чернобыля

Авария на Чернобыльской АЭС — крупнейшая в истории радиационная авария, произошедшая 26 апреля1986 года.

В ходе испытаний системы из-за неверных действий сотрудников и неудачных конструктивных особенностей станции произошли взрывы в энергоблоке, приведшие к загрязнению части УкраиныБелоруссииРоссии и других стран Европы. Радиоактивные облака прошли через весь мир, и через 10 дней после аварии радиацию повышенной степени наблюдали уже в Соединённых Штатах Америки.

Благодаря своевременной ликвидации последствий аварии удалось избежать второго взрыва, в 10 раз мощнее первого, который мог бы привести к радиационному заражению большей части Украины и Белоруссии, а также значительной части России. В целях предотвращения распространения радиации был построен саркофаг из прочных материалов.
Прошло 30 лет, а память об этой трагедии до сих пор жива в памяти людей. 26 апреля в школе состоялась линейка, посвященная этой трагической дате. Память о ликвидаторах будет жить в наших сердцах всегда. 

   


Великодній кошик солдату

Кожного року перед Великодніми святами в Хортицькому районі проводиться акція "Великодній кошик солдату". Учні, вчителі, батьківська громадськість збирає солодощі для відправлення бійцям у зону АТО. Наш подарунок відправився у 55 артилерійну бригаду за допомогою волонтерів "Союзу українок". Дякуємо всім, хто дарує часточку свого серця нашим захисникам.

  

  

9 мая – праздник со слезами на глазах…

 

Каждый год наша страна встречает очередную мирную весну, но время, фронтовые раны и болезни неумолимы. Из каждых 100 победителей в живых осталось сегодня лишь двое. И эта печальная статистика заставляет нас, всех тех, кто родился после Победы, с особым почетом, заботой и вниманием относиться к каждому ветерану Второй мировой войны. Каждый год в эти дни объявляется минута молчания, и все мы в эту минуту думаем о своем, а по сути — об одном и том же: мысленно вспоминаем своих дедов и прадедов, которые на полях сражений отдали жизни ради Победы, ради нашей жизни и нашего будущего. 
         Даже не зная имен, мы вспоминаем о них добрым словом, и не случайно самое большое количество цветов — свидетельство памяти народной и преклонения — именно у Могилы Неизвестного солдата. И горит Вечный огонь, подтверждая: «Имя твое — неизвестно, подвиг твой — бессмертен!» Все они воевали не за собственное благополучие, воевали за свободу Родины, боролись за независимость народа. Потому и бессмертны они. Ведь человек жив до тех пор, пока о нем помнят. 

Наш народ хорошо знает цену миру, мирной жизни. Мир – это утро, полное света и надежд. Мир – это цветущие сады и колосящиеся нивы. Мир – это школьный звонок, это школа, в окнах которой солнце. Хорошо просыпаться и знать, что у тебя впереди прекрасный день, что тебе ничего не угрожает, и все твои мечты сбудутся. Хорошо быть счастливыми!

         Счастливыми нас делают защитники, бойцы. Это родители наших учеников, сыновья и мужья наших учителей, наши выпускники,  которые защищают нашу страну в зоне проведения антитеррористической операции. В мирное время они были обычными людьми, а сейчас защищают наш край на передовых позициях Донецкой и Луганской областей