Положення про раду школи

Положення про батьківський комітет


Харчування учнів


13.02.2019

УВАГА!!!!

Шановні батьки!!!

 

         Адміністрація Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 Запорізької міської ради Запорізької області повідомляє, що до департаменту освіти і науки Запорізької міської ради надійшло звернення від батьків учнів школи щодо неправомірного в᾽їзду автотранспортних засобів на пішохідну територію ЗЗОШ № 92, прилеглу до центрального входу будівлі.

        У з᾽язку з цим адміністрація ЗЗОШ № 92  звертає Вашу увагу на неприпустимість неправомірного заїзду приватних автотранспортних засобів на пішохідну зону школи; неприпустимість піддавати загрозі життя і здоров᾽я всіх інших дітей і дорослих, які здійснюють рух по пішохідній зоні в межах закладу освіти.

        Адміністрація ЗЗОШ № 92 закликає Вас, шановні батьки, не створювати небезпечних ситуацій на пішохідній зоні школи, а саме: на пішохідному майданчику біля центрального входу будівлі, та суворо дотримуватись п. 26  «Рух у житловій та пішохідній зоні»  п.п. 26.3 Правил дорожнього руху України: 

26.3У пішохідну зону в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком  «Водій з інвалідністю» якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять пасажирів з інвалідністю. Якщо до об'єктів, розташованих на цій території, є інші під'їзди, водії повинні користуватися лише ними.

Дякуємо за розуміння!!!

Адміністрація ЗЗОШ № 9217.12.2018


ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

З 16.06.2017 по 31.07.2017 року діти, що не пройшли пробу Руфьє, зможуть її пройти у дільничного лікаря-педіатра, згідно графіку його роботи, отримавши талон на прийом.

З 01.08.2017 року буде продовжена організація проведення проби Руфьє в 26 кабінеті ЗЦПМСД № 5 за адресою: в. Новгородська, 28а без попереднього запису.

Адміністрація ЗЗОШ № 92 попереджає про необхідність проходження проби Руфьє до 01.09.2017 року всіма учнями школи!!!

 


 Обережно вітрянка у дітей


Шановні мешканці

мікрорайону ЗЗОШ №92!

У зв'язку з початком реконструкції

елементів благоустрою шкільних

спортивних майданчиків

просимо вас не гуляти з дітьми та

не вигулювати собак

на шкільному подвір'ї.

Бережіть своє життя.


До уваги батьків!

 

В соціальних мережах розповсюджується фейкове повідомлення, що на 18-19 березня 2017 року однією з суїцидальних спільнот заплановане масове самогубство підлітків.

З’ясовано, що спочатку фейкова інформація розповсюджувалась в Російській Федерації, а тепер настала черга України. Мета зловмисників – нагнітання істерії, моральна паніка, що полягає у поширенні в українському суспільстві істерії щодо проблеми масових самогубств в дитячому середовищі, які нібито загрожують безпеці суспільства та його моральним цінностям.

Шановні батьки, просимо 18-19 березня провести час разом з дітьми, не  залишати дітей без нагляду. Не допустити потрапляння дітей у такі групи, рекомендуємо приділяти більшу увагу психологічному стану дітей!

Додаткова інформація розміщена на сайті  Національної поліції Запорізької області 

https://zp.npu.gov.ua/uk/publish/article/151085


Поради для батьків

Поради батькам щодо виховання і навчання підлітків

Поради батькам, що виховують дитину з особливими потребами

Поради для мам, для  тат

Рекомендації щодо сімейного виховання


Інформація про переведення та випуск учнів у 2016-2017 навчальному році

Переведення учнів 1-4 класів

Нагородження Похвальними листами учнів 1-4 класів

Переведення учнів 5-8, 10 класів

Нагородження Похвальними листами учнів  5-10 класів

Випуск учнів 11 класу

 


Для батьківської громадськості

Реквізити Благодійного фонду «Розвиток»

 

Код: 23881517

МФО 313582 в «Метабанк»

Розрахунковий рахунок: 2600710681101

 

Призначення платежу:

добровільне пожертвування для школи № 92

 

 

Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте надати школі благодійну допомогу, благодійні внески здійснюйте в безготівковій формі на розрахунковий рахунок Благодійного фонду «Розвиток» з призначенням платежу: добровільне пожертвування для школи № 92.

Щиро дякуємо за допомогу!!!


 Зустріч з депутатом Запорізької міської ради Божко Р.А.

18.02.2016 року адміністрація школи, вчителі та батьківська громадськість зустрілися з депутатом 7 скликання Запорізької міської ради Божко Русланом Анатолійовичем. Уже протягом декількох років Руслан Анатолійович зустрічається з громадськістю і завжди розповідає про найактуальніші новини у місті, а також цікавиться тим, чого потребує школа.

Тому і сьогодні Руслан Анатолійович розповів про свою співпрацю з батьківською громадськістю та адміністрацією школи та намітив питання, які потребують нагального вирішення.

Батьки звернулися з питанням про допомогу у вирішенні питань в озелененні пришкільної території, а саме: асфальтування доріг навколо школи, оформлення клумб на пришкільній території, фарбування спортивного майданчика та будівлі, освітлення території школи та навколишньої території.

Також одним із важливих питань є поповнення технічної бази школи. Батьківська громадськість звернулася з проханням допомогти у придбанні комп’ютерів, принтерів та іншої оргтехніки.

Руслан Анатолійович також намітив план проведення масових заходів спільно з адміністрацією, вчителями, дітьми та батьками.

Сподіваємося, що всі намічені плани будуть реалізовані та співпраця з Русланом Анатолійовичем буде плідною та результативною.

 


Шановні батьки!

Уже зовсім скоро закінчиться 2015-2016 навчальний рік.Тому вчителі вже розпочали підготовку учнів до складання ЗНО  та ДПА в 11 класі та ДПА у 9 класі. Пропонуємо вам ознайомитись з порядком проведення та вимогами до ЗНО та ДПА у 9 та 11 класах.


25.12.2015


08.09.2015 та  09.09.2015г. в школе прошли родительские  собрания для параллелей 1-6 и  7-11 классов. Посещаемость родителей составила 86%. На собрании директор школы озвучил результаты работы за 2014-2015 учебный год, который сопровождался интересной видео-презентацией  с фотографиями прошедших за год  школьных мероприятий, в которых принимали активное участие учащиеся школы, открытых уроков, спортивных секций и кружков. Перед родителями  выступил начальник криминальной милиции по Хортицкому району Петров Вадим Аминович, который раскрыл ряд вопросов, связанных с профилактикой правонарушений малолетних и несовершеннолетних детей, а также ответил на многочисленные вопросы родителей. Также на собрании выступил председатель Совета школы Некрасов Игорь Михайлович, который рассказал о работе Совета школы в 2014-2015 у.г. и поблагодарил родителей за активную помощь школе, а также за участие в мероприятиях. Кассир благотворительного фонда «Развитие» Лагвиненко Юлия Валентиновна выступила  с отчетом об использовании денежных средств фонда. 

 

09.09.2015